Hand straal gaskachel Outsider butaan straal hand gaskachel 2000 Watt
De Outsider straalkachel is ideaal om buitenshuis te gebruiken vooral bij het vissenis deze kachel onontbeerlijk, maar ook bij het camperen, vakanties, de boot of andere uitjes in de natuur zoals wild spotten of als verwarming in de jacht hut.
De straalkachel werkt op een gasbus gevuld met een propaan/butaan mix welk over een schroefkoppeling van de soort EN 417 7/16 beschikt.
Omdat dit een mengsel is van propaan met butaan kan deze kachel buiten ook bij temperaturen onder de 5 graden Celcius gebruikt worden, dit in tegenstelling met de butaan gaskachels die onder de 8 graden Celcius geen gas meer verdampen.
Dankzij het lichte frame en het grote handvat is de Outsider makkelijk mee te nemen.
De Outsider is thermisch beveiligd en heeft tevens een vlambeveiliging die de toevoer van het gas uitschakelt wanneer de vlam uit is gegaan. Ook beschikt de kachel over een O.S.D. Beveiliging (zuurstof sensor), om te meten of genoeg zuurstof aanwezig is, bij een daling van 1,5 % zal de kachel uit gaan.
Al met al is de Outsider een veilige, draagbare kachel die je beste vriend gaat worden op al je natuurtrips.
Gerelateerde Producten